Product code : LEM.FGG0B305CLAD52Z
  • Availability: Out of Stock Call for a delivery estimate
    • Each
  • Tell a Friend
You May Also Be Interested In
LEMO FPG.00 5 Pin Right Angle Line Plug
  • Each
  • Availability: In Stock Order before 2pm - Dispatch same day
LEMO BFG.00 Blanking Cap Black
  • LEMO Connectors
  • Code : LEM.BFG00100PCSN
LEMO FGJ.1B 6 Pin Reverse Gender Line Plug
LEMO GMA 0B Strain Relief Sleeve Black 4.5mm to 5.2mm
LEMO FGG.0B 5 Pin Line Plug
  • LEMO FGG.0B 5 Pin Line Plug
  • LEMO Connectors
  • Code : LEM.FGG0B305CLAD52Z
  • LEMO 5 Pin Line Plug LEMO  FGG.0B.305.CLAD52Z Industry standard 5 pin connector used for timecode connections on cameras, audio equipment & timecode clocks …