Product code : LEM.FGG0B305CLAD52Z
  • Availability: Out of Stock Call for a delivery estimate
    • Each
  • Tell a Friend
You May Also Be Interested In
LEMO BFG.00 Blanking Cap Grey
  • LEMO Connectors
  • Code : LEM.BFG00100PCSG
  • Each
  • Availability: In Stock Order before 2pm - Dispatch same day
LEMO BFG.2B Blanking Cap Black
  • LEMO Connectors
  • Code : LEM.BFG2B100PCSN
LEMO BFG.1B Blanking Cap Grey
  • Code : LEM.BFG1B100PCZG
LEMO GMA 0B Strain Relief Sleeve Black 4.5mm to 5.2mm
LEMO FGG.0B 6 Pin Line Plug
  • LEMO FGG.0B 6 Pin Line Plug