Product code : LEM.FGG0B305CLAD52Z
  • Availability: Out of Stock Call for a delivery estimate
    • Each
  • Tell a Friend
You May Also Be Interested In
LEMO GMA 0B Strain Relief Sleeve Black 4.5mm to 5.2mm
  • Each
  • Availability: In Stock Order before 2pm - Dispatch same day
LEMO FFA.00 50 Ohm Coax Line Plug
  • LEMO Connectors
  • Code : LEM.FFA00250CTAC27Z
  • LEMO FFA.00.250.CTAC27Z connector is a high-performance coaxial connector is ideal for applications requiring a robust and compact solution for 50 Ohm signal transmission. Key …
LEMO FPG.00 5 Pin Right Angle Line Plug
LEMO FGG.0B 5 Pin Line Plug
  • LEMO FGG.0B 5 Pin Line Plug
  • LEMO Connectors
  • Code : LEM.FGG0B305CLAD52Z
  • LEMO 5 Pin Line Plug LEMO  FGG.0B.305.CLAD52Z Industry standard 5 pin connector used for timecode connections on cameras, audio equipment & timecode clocks …