Product code : LEM.FGG0B305CLAD52Z
  • Availability: Out of Stock Call for a delivery estimate
    • Each
  • Tell a Friend
You May Also Be Interested In
LEMO GMA 0B Strain Relief Sleeve Black 4.5mm to 5.2mm
  • Each
  • Availability: In Stock Order before 2pm - Dispatch same day
LEMO FGG.00 4 Pin Line Plug
  • LEMO FGG.00 4 Pin Line Plug